Şanlıurfa'nın En Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası Olan irem Halı Yıkama Sizlerle


Şanlıurfa irem Halı Yıkama tam otomatik Halı Yıkama fabrikası olarak işinde Tecrübeli ve deneyimli elamanlarıyla ve halı yıkama makinalarıyla, Ekipmanlar ve hızlı mobil servisimizle Şanlıurfa'da Halı Yıkama sektörünün Lider firması olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.


irem Halı Yıkama Fabrikamızda halılarınızın temizlik işlemini yaparken OTO yıkamacılar gibi halılarınızı yerelere sererek Halı Yıkama işlemi yapmıyoruz.


şanlıurfa irem halı yıkama tesisimiz sadece Halı Yıkama işlemi yapmaktadır, oto yıkama ve diğer benzeri işlemler yapılmamaktadır.


hijyenik bir ortamı olan halı yıkama fabrikamızda Tam otomatik halı yıkama makinası,halı sıkma makinası’nın yanındaYorgan yıkama makinası, battaniye yıkama makinası, stor perde yıkama makinası’da bulunmaktadır.


Halı Yıkama fabrikamızda daha hacimli sağlıklı bir yıkama için sürekli kendimizi ve makinalarımızı geliştirme ve yenileme çabası içerisindeyiz.


Oto yıkamacılar araçların yıkandığı yerlerde halıları yerlere sererek yıkama işlemi yapmaktadır.
Bir Çok müşteri halı yıkama fiyatları ucuz halı yıkama yaptırmak için firmaları aramaktadır. ve sonuç olarak buldukları yerler ya fasoncu yada oto yıkamacıları bulmaktadırlar.


(SONUÇ ? VERİLEN PARA BOŞA GİDİYOR.)


Biz Halı Yıkama fabrikamızda halı şampuanı olarak Özel olarak üretilmiş Era 111 halı şampuanı Kullanmaktayız.


Şanlıurfa Halı yıkama tesisimizde Halı Yıkama işlemi tek tek yapılmaktadır, tam otomatik halı yıkama makinemizde halılar makinenin bir tarafından yıkama işlemi için verilip diğer tarafından rulo şeklinde katlanarak çıkmaktadır.


Bu aşamadan sonra ise suyu ve köpüğünden arındırılmak ve durulama işlemi için sıkma makinesi dediğimiz makineye girerek durulanır.


Halılarınız sıkma işleminden sonra havalandırılmak üzere askıları asılır, Bu askılar diğer bazı firmalarda olduğu gibi yol üzerinde egzoz dumanı ve kirli havalardan etkilenmektedir.


Biz işletmemizi yani fabrikamızı kırsal bir bölgeye kurmak istememizin yegane sebebi olarak tozdan egsoz dumanından uzak daha hijyenik bir ortamda kurumasını sağlamakatır.


Bu kadar verilen emegin karşılığını müşteri memnuniyeti ile almaya çalışıyoruz. Halılarınız evinizden alındıktan sonra karışıklığa Meydan vermemek için Halılarınızı teslim alan personelimiz halılarınızı sizin İsminizin yazılı olduğu Bizim de tarafımızda iletişim bilgilerinizin yazılı oldugu etiketleri halılarınıza iliştirerek karışıklıgı önlemiş oluyoruz.


Tesisimize gelen halılar cinsine ve hassasiyet durumuna göre değerlendirilerek yıkama işlemine alınır. Daha sonra kuruma işlemi bittikten sonra halılar leke kontrolleri yapılarak ambalajlama işlerinden geçmektedir.


ambalajlama işlemi bittikten sonra siz değerli müşterilerimize arayarak hangi zaman ve saatte Müsait olduğunuzu öğrenip ona göre ortak bir zaman diliminde halılarınızı size teslim ediyoruz.